NABÍDKA PROCEDUR

TUINA - Je ucelený soubor masážních a manipulačních technik cílených na podporu a obnovu toku čchi  a krve v organismu. Jedná se o jednu z pěti dovedností tradiční čínské medicíny a je účinnou formou terapie, při které terapeut pro stimulaci energetických drah a jejich bodů nepoužívá jehly, jak to známe v akupunktuře, ale své prsty, dlaně nebo lokty. Jednotlivé meridiány jsou tak přímo stimulovány čchi terapeuta a je možné tak dosáhnout výraznějšího doplnění čchi. Více informací najdete ZDE.

DORNOVA METODA - Základním principem DM je navracení kloubu a obratlů do jejich původní ideální pozice. Pracujeme se všemi klouby za mírného tlaku a spolupráce klienta. Metoda je oproti chiropraxi bezbolestná. Více informací najdete ZDE.

Masáže rekondiční, relaxační a sportovní - Masáže jsou založené na principu švédské masáže dle prof. Pehra Henrika Linga, která se v západních kulturách od roku 1830 považuje za základní formu masáže s účinkem mechanickým, biochemickým a reflexním.  Více informací najdete ZDE.

Breussova masáž - je přímá masáž páteře třezalkovým olejem, proto se výborně doplňuje právě s Dornovou metodou. Více informací najdete ZDE

Moxování -  (nahřívání pelyňkovou moxou), kterým umíme významně ovlivnit funkci některých orgánů. Více informací najdete ZDE.

Baňkování - neboli vakuová masáž, pomáhá proti bolestem zad a páteře, uvolňuje ztuhlé svaly, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje zažívací potíže a dokonce působí velmi účinně proti celulitidě. Více informací najdete ZDE.

Fytoterapie - prodej certifikovaných bylinných produktů podle tradičních čínských receptur od licencovaných českých producentů ve formě WAN, PIAN, kapslí a tinktur. Více se dozvíte ZDE.