Fytoterapie

Bylinné směsi WAN jsou vyráběny ve společnosti Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory, která je předním producentem těchto preparátů a vyváží je do USA, Japonska, Austrálie, Holandska a dalších států. Je držitelem certifikátu GMP, opravňujícího k exportu do "západních zemí".

Byliny jsou zde smíchány podle tradičních receptur, vařeny a z vyvařeného odvaru se sušením získává extrakt. Ten se poté lisuje a povrchově leští do kuliček, hotových k přímému použití, bez nutnosti dalšího vaření. Tímto postupem se zajistí ideální forma podávání a hygienická nezávadnost, která je nadále ještě testována na výstupu i při dovozu.

Bylinné směsi PIAN jsou vyráběny v České republice z bylinných granulátů, dovážených od zavedeného čínského výrobce, dlouhodobě splňují předpisy EU pro své produkty.

Vychází z tisíciletých receptur uvedených v lékařských knihách, odráží zdravotní požadavky současné populace a oslovuje zdravotní problémy, které nejsou zacíleny v řadě Chinese Dragon Formulas, výrobce striktně dbá na dodržování originálních postupů při jejich přípravě.

Čaje

Spreje

Sirupy

(Ceník a kompletní výčet produktů najdete přímo ve studiu.)